چند راز از زنان موفق

چند راز از زنان موفق

چند راز از زنان موفق

موفقیت معنای گوناگونی برای افراد مختلف دارد، اما مهم نیست برای شما چه معنایی دارد، موفقیت سخت کوشی را می طلبد. فرد قوی بودن سخت نیست .این چیزی است که هر فردی می تواند به آن دست یابد. همیشه در تلاش برای بهتر شدن باشید و به این فرآیند احترام بگذارید. به چند نکته زیر توجه فرمایید

۱– اعتماد به نفس، مهم ترین نکته در موفقیت

 

یکی از چیزهایی که می تواند هر انسانی را خرد کند و او را از رسیدن به مسیر موفقیت در کسب و کار و زندگی باز دارد، عدم بهره مندی از اعتماد به  نفس می باشد. از سویی دیگر آموزش انسان های بدون اعتماد به نفس کاری بسیار سخت و مشکل می باشد؛ افرادی که با وجود قدرتمند بودن نمی توانند توانایی های خودشان را قبول کنند. چنین افرادی هر چقدر هم که توانایی هایشان را به آن ها گوشزد کنید حرف شما را نخواهند پذیرفت، چون هیچ کس نمی تواند توانایی هایی که دارد را خودش به شخصه ببیند و در نتیجه این طور می پندارد که فردی ضعیف است.

در طول مراحل زندگی بارها موقعیت های برای تان پیش می آید که شکست خواهید خورد و این بر عهده ی شماست که شکست را جزئی از زندگی تان بدانید و ظرفیت خود را بالا ببرید، آن گاه است که می توانید با انگیزه ی بیشتر برخیزید و به موفقیت در کسب و کار و زندگی شخصی تان برسید.

 

۲– بازخوردهای متفاوت به خانم ها در محل کار

 

همواره نوع رفتار با خانم ها چه در محیط های کاری و چه در سایر مکان ها کاملا متفاوت از آقایان می باشد، این مورد به خصوص در نوع برخورد مردان با بانوان به وضوح دیده می شود. افراد مختلفی در محل کار به شما خواهند گفت که توانایی انجام فلان کار را ندارید اما در نهایت این شما هستید که بایستی این حرف ها را دور بریزید و به هیچ وجه آن ها را جدی نگیرید. یاد گرفتن برای سازگار شدن با محیط نمی تواند شما را به پیشرفت برساند، بلکه طرز تفکر شما بایستی به گونه ای باشد که این طور به خودتان القا کنید که محیط باید با شما سازگار گردد.

 

۳-شکست ناپذیر باشید

بررسی ها نشان می دهند که به طور معمول میزان اخراج کارکنان زن در دنیای تکنولوژی نسبت به اخراج مردان دو برابر است. پس تمام سعی خود را بکنید که در هر شرایطی و حتی بدترین حالت ممکن به کار خود ادامه دهید، اما به همراه ادامه دادن کار خود به دنبال شرایطی بهتر برای خودتان نیز باشید؛ برای نمونه همگام با کار کردن در شرکت فعلی به دنبال فعالیتی بهتر در شرکتی برتر باشید.

شخصیت و عادت زنان موفق

زنان قوی برای هر چیزی کار نمی کنند. آن ها ارزش خود را می دانند، و از همه مهم تر، آن ها می دانند که چه چیزی سزاوار آن هستند.

 به راحتی قابل تشخیص نیستند.

زنان قوی اعتماد به نفس دارند. آن ها به سادگی وحشت نمی کنند و این به این دلیل است که آن ها واقعا بر این باورند که می توانند هر کاری که می خواهند انجام دهند. نقاط قوت را می دانند و به هیچ کس اجازه نمی دهند که به آن ها بگوید که نمی توانند کاری انجام دهند که می دانند واقعا می توانند.

 از اشتباهات یاد می گیرند.

زنان قوی از اشتباهات یاد می گیرند. چطور؟ به جای سرزنش کردن افراد دیگر، زمانی که کار اشتباهی انجام می دهند، مسئولیت را بر عهده می گیرند و از این تجربه یاد می گیرند.زنان قوی همیشه کاملا آرام نیستند. گاهی اوقات، نا امید یا غمگین می شوند، اما وقتی این اتفاق می افتد، ساعت ها یا روزها در تاریکی نمی نشینند. در عوض، از جا بلند می شوند و به زندگی ادامه می دهند

 اهمیت رابطه را می دانند.

زنان قوی همیشه دوستان زیادی ندارند و این به این دلیل است که آن ها روابط دوستانه خود را با دقت انتخاب می کنند. آن ها می دانند که چه نوع تاثیر مثبت ممکن است بر زندگی آن ها داشته باشد، به همین دلیل است که آن ها می خواهند افرادی را داشته باشند که به اندازه کافی متمرکز، با اعتماد بنفس و مراقب هستند.

 زمانی را برای حسادت هدر نمی دهند.

زنان قوی روی خودشان تمرکز می کنند. آن ها خودخواه نیستند، وقتشان را صرف نگرانی درباره آنچه دیگران انجام می دهند نمی کنند. آن ها وقتی همکاران شان ترفیع می گیرند حسادت نمی کنند و وقتی دوستان شان خبر خوبی می شنوند ناراحت نمی شوند.

منطقی هستند.

زنان قوی منطقی هستند. آن ها سر دوستان خود فریاد و جیغ نمی زنند و قطعا شکایت ، توهین نمی کنند که به آن ها آسیب بزنند. در عوض، آن ها مشکلات را حل می کنند و از موقعیت های آشفته دوری می کنند. زنان قوی اغلب در کنترل احساسات خود قوی هستند.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۴۳

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *